Off Topic

Reklamní heslo nově i na vozech hasičů ? :-)

11. února 2008 v 20:13 | Blogující záchranáři
Po vzoru Policie ČR "POMÁHAT A CHRÁNIT", by v nejbližší době mělo být vedením HZS ČR, na podnět většiny hasičů, rozhodnuto také o zavedení nápisu na služební vozidla sboru. "Ano, i tato varianta je ve hře.", prohlásil na dotaz naší redakce ministr vnitra. Dále doplnil, že v současné době probíhá výběrové řízení na slogan, který by měl na vozidlech hasičů být umístěn: "Jsme však toho názoru, že vzhledem k prestiži HZS není nutné slogan ujednocovat, ale diferencovat jej dle jednotlivých odborností ve sboru a účelu, pro který mají vozidla sloužit".

Speciální sací bagr pro záchranu zavalených osob

23. dubna 2007 v 0:06 | HZS Jihomoravského kraje
OSTRAVA: Cvičení složek integrovaného záchranného systému v Moravskoslezském kraji, které se zaměřilo na záchranu osob, zavalených ve dvou nezajištěných výkopech, připravil na páteční dopoledne 20.4. Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje v Dolní oblasti Vítkovic, tedy v oblasti, kde ještě před několika lety pracovaly vysoké pece. Účelem cvičení bylo prověřit spolupráci složek IZS při společném zásahu při záchranných a likvidačních pracích.

Ztratil se lavinový pes Horské služby

24. února 2007 v 21:09 | Horská služba ČR
Aktualizace 25. 2. 2007: Pes je v pořádku zpět - viz članek zde.
V sobotu 24.února 2007 se v dopoledních hodinách na cestě mezi Špindlerovým Mlýnem a Vrchlabím (přesně na Přední Labské) ztratil lavinový pes. Tento černý, čtyřletý labrador slyší na jméno "Jago". Pes není v žádném případě nebezpečný, je velice přítulný a ovladatelný.

Veřejná podpora pro rodinu profesionálního hasiče, který zemřel během větrné bouře Kyril

25. ledna 2007 v 18:40 | Blogující záchranáři

První CHAT pro všechny psovody záchranáře a nejen pro ně

19. ledna 2007 v 17:16 | Blogující záchranáři
Dovolujeme si Vás upozornit na nově zpuštěný provoz CHATu na adrese: http://zachranarina.tym.cz/

V budoucnu se budeme snažit na této adrese zveřejňovat důležité dokumenty z oblasti záchranařiny a také zprovoznit další aplikace, které není možné zprovoznit v rámci redakčního systému našeho blogu.

DVD Horské služby - Bezpečný návrat z hor

8. ledna 2007 v 12:20 | Blogující záchranáři
Přijměte pozvání Horské služby ČR a prožijte s horskými záchranáři sedm příběhů návštěvníků hor, kteří se dostali do nesnází a jejich svízelnou situaci řešili záchranáři.
 
 

Reklama