Dění kolem KZS ČR

Odpověď pana Maurera k otázkám kolem KZS a jeho podnikání.

20. května 2007 v 13:32 | Blogující záchranáři
Pan Maurer nám odpověděl na několik málo otázek kolem KZS, bohužel na ostatní se necítí být kompletní odpovídat, což je škoda, když je v současnosti prezentován, jako člověk odpovědný za výcvik psů KZS a přitom nedokáže nebo nesmí odpovědět na takové základní věci, jako, jaké lavinové a vodní zkoušky mají jeho svěřenci, či jakých IMZ cvičení se dosud zúčastnili (ptáme se, jelikož vodní i lavinové práce jsou uvedeny, jako stálá součást práce psovodů KZS, stejně jako účasti na IMZ).
Zatím si tedy můžete přečíst jen trochu neurčitou a neúplnou odpověď na tyto otázky:

Vyjádření pana Vojtěcha Maurera z KZS a naše-vaše otázky k existenci této jednotky

19. května 2007 v 15:26 | Blogující záchranáři
Jsme rádi, že se pan Maurer postavil k otázkám kolem Rescue Dog Czech a Kynologického záchranného sboru čelem a pro přehlednost uvádíme, jeho rozsáhlé vyjádření z komentářů zde, jako samostatný článek.
Přesto, jak je vyjádření čtivě a vstřícně napsané, neodpustíme si, shrnout a znovu zopakovat všechny konkrétní otázky, týkající se KZS, které zatím nikdo z KZS nedokázal věrohodně zodpovědět. Doufáme, že se konečně dozvíme, jak se věci mají.

Kdo je kdo v Kynologickém záchranném sboru - virtuální jednotka ?

18. května 2007 v 23:37 | Blogující záchranáři
Když nám u článku o Izraelských SAR začaly naskakovat komentáře a mezi nimi se objevil 2x SPAM (v tomhle případě jakési okopírované články z novin) otevřel náš správce www poprvé výpis komentářů, aby tento spam od anonyma jménem "Kompars" vymáznul a náhodou si všiml, že číslo IP adreasy (jedinečné číslo, každého počítače napojeného na internet) se u tohoto SPAMU shoduje s IP adresou dalších komentářů u toho článku. Když poklikal dál, nestačil se divit, kolik komentářů, ze stejného počítače, ale s různým podpisem tu na blogu máme. Je jich téměř 20ka a všechny jsou u článků o Kynologickém záchranném sboru a Rescue Dog Czech.

Novinky v dění kolem KZS ČR a jeho internetových stránek

5. dubna 2007 v 13:44 | Blogující záchranáři
Stránky jednotky s názvem Kynologický záchranný sbor ČR, které byly vymazány z adresy www.kzscr.wbs.cz byly v promazané podobě přesunuty na adresu: http://www.rescue.stranky.info. Novinkou na těchto stránkách bylo uvedení IČ organizace (26671743) a jméno jednatelky (Bc. Sršňová Iveta). V obchodním rejstříku s těmito informacemi budete hledat marně.

Čtyři roky a jeden měsíc pro záchranáře z Pelhřimova

5. dubna 2007 v 12:34 | Právo - http://pravo.novinky.cz/
Případ Vojtěcha Maurera, který na sebe upozornil uspořádáním mise na Srí Lanku poničenou před více než dvěma lety vlnami tsunami, se uzavřel. Pelhřimovská soudkyně Jitka Papežová poslala muže obžalovaného z čtyř trestných činů na čtyři roky a jeden měsíc do věznice s ostrahou. Rozsudek nenabyl první moci, ani obhájce nepřítomného Maurera, ani státní zástupce se k rozsudku nevyjádřili.

Kynologický záchranný sbor a příběh telefonní linky, který skončil vymazáním www.kzscr.wbs.cz

29. března 2007 v 19:49 | Iva Messnerová
Jelikož chceme ukázat, že se nezalekneme proklamovaných trestních oznámení, ani provolání typu "nebo si tě máme nechat vyprátrat?" ze strany tiskové mluvčí KZS ČR paní Jany Steknerové, rozhodli jsme se poté, co náhle z internetu zmizely celé oficiální stránky KZS zveřejnit materiály zaslané včera na redakční e-mail Ivou Messnerovou.

Jedná se o včera (28.3.07) a dnes (29.3.2007) pořízené náhledy několika internetových stránek, kde je uvedeno shodné telefonní číslo. Tyto náhledy jsou v zajímavém kontrastu s vyjádřeními tiskové mluvčí KZS. Jak si vyložit příspěvek Zdeňky Maurerové, to netušíme:-)

Další (již čtvrté) vyjádření paní Bc. Ivety Sršňové z KZS ČR a naše odpověď

23. března 2007 v 0:24 | Blogující záchranáři
Je tu další den, a také další vyjádření paní Bc. Ivety Sršňové z Kynologického záchranného sboru ČR a níže uvádíme i naší odpověď.
Od: VYHLEDÁVACÍ A PÁTRACÍ JEDNOTKA KRAJE VYSOČINA <patraci.psovodi@infoweb.cz>
Předmět: RE: Re:odstranění
Datum: 22.3. 2007, 06:51
Dobré ráno, redakci Blogu záchranáři. Trváme aby jste smazali vše týkající se našich dvou jednotek včetně odkazu na naše webové stránky, to znamená i popisky např. pátrací akce apod. Ty reakce pisatelů si tam klidně ponechte, ale veškeré články zmiňovaných jednotek odstraňte do dnešních 22 hod.

Upravení článků o RDC a KZS ČR, další e-mailové vyjádření jednatelky KZS ČR a naše odpověď

21. března 2007 v 23:37 | Blogující záchranáři
Dnes byly všechny články o organizaci Rescue Dog Czech a jejím nástupci Kynologickém záchranném sboru ČR webmasterem upraveny tak, aby neobsahovaly žádná autorská díla (texty a fotky) z dílny tiskové mluvčí a funkcionářů těchto dvou organizací.
Pro zajímavost citujeme zatím poslední z e-mailových vyjádření od paní Iveta Sršňové (nyní jednatelky Kynologického záchranného sboru ČR).

Oficiální stanovisko Kynologického záchranného sboru ČR a naše odpověď

9. března 2007 v 15:27 | Blogující záchranáři
Dnes jsme z oficiálního e-mailu Kynologického záchranného sboru ČR obdrželi stanovisko od vedoucí Bc. Ivety Sršňové "kontrasignované" panem Vojtěchem Maurerem:

Komentáře čtenářů k článku o profesionalizaci Kynologického záchranného sboru ČR - začátek

6. března 2007 v 20:08 | Blogující záchranáři a návštěvníci blogu
Původní necenzurované komentáře k článku Cesta KZS ČR k profesionální záchranné kynologii - začátek (dokončení najdete zde).

Komentáře čtenářů k článku o profesionalizaci Kynologického záchranného sboru ČR - dokončení

6. března 2007 v 20:04 | Blogující záchranáři a návštěvníci blogu
Původní necenzurované komentáře k článku Cesta KZS ČR k profesionální záchranné kynologii - dokončení (začátek najdete zde).

Zveřejnění naší odpovědi na žádost o promazání blogu od Bc. Ivety Sršňové "výkonné ředitelky KZS ČR?"

6. března 2007 v 19:49 | Blogující záchranáři
Aktualizace 21:50:
Po zveřejnění naší odpovědi na žádost o odstranění všech informací o organizaci Rescue dog czech a o Kynologickém záchranném systému ČR od údajné výkonné ředitelky (více níže), jsme byli upozorněni, že i z informačního serveru Katastrofy.com byla dnes odstraněna celá sekce "Kynologický záchranný sbor ČR" včetně všech článků o Rescue dog czech a o Kynologickém záchranném sboru ČR. Proč KZS ČR takto mizí z internetu netušíme a prosíme někoho z vedení, zda by nemohl vydat nějaké oficiální stanovisko?

Cesta KZS ČR k profesionální záchranné kynologii

4. února 2007 v 16:35 | Blogující záchranáři s využitím Katastrofy.com
Hlavním obsahem článku, byly úryvky z vyjádření tiskové mluvčí KZS ČR (Kynologický záchranný sbor ČR), které obsahovaly mnoho zajímavých informací o nové záchranářské organizaci (myšleno KZS ČR). Z v původním článku citovaných výroků zaujaly čtenáře blogu následující informace tak, že se kolem nich v komentářích pod článkem rozvinula delší diskuse i za účasti paní mluvčí.
 
 

Reklama