Zveřejnění naší odpovědi na žádost o promazání blogu od Bc. Ivety Sršňové "výkonné ředitelky KZS ČR?"

6. března 2007 v 19:49 | Blogující záchranáři |  Dění kolem KZS ČR
Aktualizace 21:50:
Po zveřejnění naší odpovědi na žádost o odstranění všech informací o organizaci Rescue dog czech a o Kynologickém záchranném systému ČR od údajné výkonné ředitelky (více níže), jsme byli upozorněni, že i z informačního serveru Katastrofy.com byla dnes odstraněna celá sekce "Kynologický záchranný sbor ČR" včetně všech článků o Rescue dog czech a o Kynologickém záchranném sboru ČR. Proč KZS ČR takto mizí z internetu netušíme a prosíme někoho z vedení, zda by nemohl vydat nějaké oficiální stanovisko?

Vážená paní Bc. Iveto Sršňová,
všechny starší články jsme přebírali na základě souhlasu (s přebíráním informací o RDC / KZS) od vedoucího a ředitele RDC / KZS pana Vojtěcha Maurera. Vzhledem k tomu, že na současné oficiální prezentaci Kynologického záchranného systému nefiguruje vaše jméno ani funkce a oficiální emailovou adresou KZS jsou dlewww e-mailovéadresy: patraci.psovodi@infoweb.cz a kzscr@vodafonemail.cz jistě chápete, že nemůžeme obratem vyhovět vaší žádosti (odeslané z jiné e-adresy) o odstranění veškerých starých článků, fotografií a informací z bloku týkajících se KZS ČR a RDC z důvodu, abyste předešli dalším reakcím na údajné šetření policie ČR těchto pisatelů, které má, jak píšete, probíhat na základě vašeho trestního oznámení na některé anonymní pisatele.
Pochopitelně jsme připraveni vyhovět případné žádosti o další nepřebírání článků z www KZS ČR, avšak za předpokladu, že tato žádost přijde z oficiální e-adresy KZS ČR. Kopii tohoto e-mailu obratem přeposíláme k vyjádření na oficiální adresy KZS ČR a také jí umístíme na náš blog.
S pozdravem
Jana Kratochvílová - www.zachranari.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama