Pátrání po pohřešované ženě - Světlá nad Sázavou - 16. až 20. 1. 2007

3. února 2007 v 1:42 | Blogující záchranáři |  Praktická nasazení
Psovodi - záchranáři z Kynologického záchranného sboru ČR (KZS ČR) se v lednu zúčastnili v lednu několika pátracích akcí. Největším nasazením bylo pátrání po pohřešované ženě u obce Světlá nad Sázavou. Psovodi KZS ČR na místě pracovali každá den od 16. 1. do 20. 1. 2007 od 8 hodin ráno až do podvečera.

V rámci plošného pátrání prohledávali jak přírodní terén tak i skály a okolí železniční tratě v celkovém rozsahu plochy přes 5 kilometrů čtverečních.
20. ledna byla dle vyjádření tiskové mluvčí Kynologického záchranného sboru na akci vyžádána i účast psovodů z humanitární jednotky Červeného kříže z Jindřichova Hradce. Ti se spolu se svými psími specialisty zaměřili na prohledávání vodních ploch.
Původní znění článku a fotky z akce, které jsme uveřejnili 3. 2. 2007 na základě předchozího souhlasu pana Vojtěcha Maurera (vedoucího Vyhledávací a pátrací jednotky kraje Vysočina KZS ČR), jsme po několika důrazných žádostech (viz zde, zde a zde) od paní Bc. Ivety Sršňové (výkonné ředitelky Kynologického záchranného sboru ČR - organizace, která vzešla z RDC) a pana Vojtěcha Maurera, v březnu 2007 z blogu stáhli, abychom nemohli být nařknuti z porušování autorských práv.
Všem čtenářům blogu se omlouváme, věříme, že to pochopíte správně ;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama