II. ročník záchranářského kynologického závodu o Pohár RDC

30. října 2006 v 21:08 | Blogující záchranáři |  Plánované akce - propozice a pozvánky
Dne 16.12. 2006 pořádá organizace Rescue Dog Czech -http://www.rescue.wbs.cz v Pelhřimově II. ročník záchranářského kynologického závodu o "Pohár RDC 2006 v sutinovém a plošné vyhledávání osob".

Závodit se bude v rozsahu poslušnosti podle IRO + dovednosti na speciálních praktických překážkách a vyhledávání osob v sutinách a plochách dle ZKUŠEBNÍHO ŘÁDU KZS ČR.
Organizátor si dává jako cíl tohoto závodu porovnání záchranářských kynologů z jednotlivých záchranářských organizací a jejich dosavadního výcviku v kynologickém záchranářském odvětví. "Organizační poplatek" stanoví pořadatel na 300,- Kč za účastníka.Uzávěrka přihlášek je 20. 11. 2006.
Kontakt na pořadatele:
Záchranná Jednotka RDC
Pražská 1114, 393 01 Pelhřimov,
mobil: 777 693 682
e-mail: rdc.pe@volny.cz
Původní znění propozic, které jsme uveřejnili (převzali) 30. 10. 2006 na základě předchozího souhlasu pana Vojtěcha Maurera (vedoucí Rescue Dog Czech), jsme po několika důrazných žádostech (viz zde, zde a zde) od paní Bc. Ivety Sršňové (výkonné ředitelky Kynologického záchranného sboru ČR - organizace, která vzešla z RDC) a pana Vojtěcha Maurera (vedoucího Vyhledávací a pátrací jednotky kraje Vysočina KZS ČR) v březnu 2007 z blogu stáhli, abychom nemohli být nařknuti z porušování autorských práv.
Všem čtenářům blogu se omlouváme a věříme, že to pochopíte správně ;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama